Aktualności

Tutaj znajdziesz nadchodzące wydarzenia i spotkania seniorów.

Premiera w Przeźmierowie – „Senioritki”

W czwartek 30 stycznia 2020r. o godz. 16:30 z przed dworca, później z przed biblioteki odjedzie autobus zawożąc osoby, które chcą wyjechać do Przeźmierowa na premierę spektaklu teatralnego prezentowanego przez zespół „Senioritki” działający przy Kole Seniorów w Przeźmierowie. W ramach zaproszenia otrzymaliśmy bezpłatne wejściówki. Koszt wyjazdu 10,-zł od osoby to koszt wynajętego autokaru z Rokbus.

Comiesięczne spotkanie klubowe

We wtorek 4 lutego o godz. 18:00 w sali przy remizie strażackiej w Rokietnicy odbędzie się comiesięczne spotkanie Rokietnickiego Klubu Seniorów.

Na spotkaniu przeprowadzona będzie prelekcja – pogadanka na temat ziół i ziołolecznictwa prowadzona przez Panią Karolinę Mądrawską prowadzącą Gospodarstwo Ekologiczne „Trafne ziółko”.

Podkoziołek

W piątek 23 lutego 2020 roku w sali przy remizie strażackiej w Rokietnicy odbędzie się taneczny Podkoziołek z symbolicznym poczęstunkiem. Do tańca śpiewać i grać będzie Pani Halinka.

Deklarację uczestnictwa można zgłosić na naszym kolejnym klubowym spotkaniu, które odbędzie się we wtorek 4 lutego lub telefonicznie – koszt 20,-zł od osoby.

Koncert Wiedeński

W niedzielę 23 lutego 2020 roku w auli UAM w Poznaniu organizowany jest Koncert Wiedeński. Na koncert zawiezie nas autokar Rokbus z Rokietnicy.

Koncert ma być wzorowany, zgodnie z nazwą, na koncercie noworocznym odbywającym się zawsze w pierwszym dniu Nowego Roku w Wiedniu. Wyjazd z Rokietnicy planowany jest o godz. 15:30, zbiórka uczestników przed Biblioteką, koncert rozpoczyna się o godz. 17:00.

Bilety już zostały rozprowadzone.

Wyjazd do Truskawca – Ukraina

W terminie 22 marzec – 3 kwiecień 2020r. planowany jest wyjazd do sanatorium w Truskawcu na Ukrainie. Termin kolejnego spotkania organizacyjnego dla osób, które zadeklarowały uczestnictwo w wyjeździe zostanie podany po jego ustaleniu.