Aktualności

Wyjazd na pieszą wycieczkę po Poznaniu

W sobotę 15 lipca 2023 roku organizujemy wyjazd do Poznania z przewodnikiem. Jedziemy pociągiem o godz. 9:17. Proszę o sprawdzenie godziny odjazdu pociągu bliżej daty planowanego wyjazdu.

Każdy z uczestników przybywa na dworzec kolejowy – węzeł przesiadkowy w Rokietnicy i kupuje we własnym zakresie bilet kolejowy do Poznania + powrotny. Spotykamy się przy kasie biletowej.

Pani przewodnik będzie czekała w Poznaniu przy pomniku Powstańców Wielkopolskich i poprowadzi nas uliczkami Starego Miasta. W przerwie zwiedzania będzie czas na kawę. W zależności od ilości uczestników na miejscu zrobimy drobną „zrzutkę” na pokrycie kosztów za przewodnika.

Powrót przewidziany jest na godziny popołudniowe.

Następne spotkanie klubowe w 2023r.

Następne spotkanie klubowe w tym roku planujemy już po wakacjach, we wtorek 5 września 2023r. – godz. 18:00. Spotkanie odbędzie się w sali za Remizą Strażacką w Rokietnicy,

UDANYCH WAKACJI – DUŻO SŁOŃCA !

Pływalnia

W ramach działalności Rokietnickiego Klubu Seniorów do końca czerwca 2023r. realizujemy grupowe wejścia na pływalnię w Tarnowie Podgórnym. Spotykamy się w Tarnowskich Termach we wtorki o godz. 9:30. Dojazd we własnym zakresie.

Wyjazdy wznowimy po wakacjach począwszy od wtorku 12 września 2023r.