Aktualności

Tutaj znajdziesz nadchodzące wydarzenia i spotkania seniorów.

Biletów na Koncert Wiedeński już nie ma.

UWAGA ! Odwołany wyjazd 9 listopada do Fortu VII

Informuję, że zostaje odwołany wyjazd na wycieczkę do Poznania do Fortu VII i innych obiektów.

W sobotę 9 listopada 2019r., kiedy mieliśmy zaplanowaną naszą wycieczkę, Fort VII nie będzie dostępny dla osób zwiedzających. Powodem jest rezerwacja całego obiektu dla ekipy telewizyjnej, która będzie w Forcie VII robiła swoje nagrania.

Wycieczka zostanie zrealizowana w późniejszym terminie, o czym będę informowała osoby zainteresowane na zebraniach klubowych w 2020r.

Koncert Wiedeński

W niedzielę 23 lutego 2020 roku w auli UAM w Poznaniu organizowany jest Koncert Wiedeński. Bilet wstępu wraz z dojazdem autokarem z Rokietnicy to koszt 130,-zł od osoby.

Koncert ma być wzorowany, zgodnie z nazwą, na koncercie noworocznym odbywającym się zawsze w pierwszym dniu Nowego Roku w Wiedniu. Wyjazd z Rokietnicy planowany jest o godz. 15:30, koncert rozpoczyna się o godz. 17:00.

Nasz klub już zakupił bilety. Liczba miejsc ograniczona.

Zabawa andrzejkowa

W czwartek, 28 listopada 2019r. od godz. 18:00 w restauracji Pod Gruszą w Rokietnicy organizujemy zabawę andrzejkową. Koszt od osoby – 40,-zł.

W ramach opłaty – poczęstunek. Forma zabawy andrzejkowej będzie miała podobny charakter jak nasze poprzednie, taneczne spotkania: wspólna zabawa i dobry humor, sami stworzymy dobry klimat. Muzyka i śpiew na żywo w wykonaniu Pani Halinki, którą już wszyscy znamy gwarantuje udany wieczór. Ciebie też tam nie może brakować …

„Poznań – pamięć i historia”

W sobotę 9 listopada 2019r. organizujemy wycieczkę do Poznania. Autokar zabierze uczestników o godz. 9:00 z przed dworca kolejowego w Rokietnicy. Pozostali uczestnicy wsiądą do autokaru na ulicy Sportowej przed głównym wejściem do Biblioteki. Koszt wycieczki od osoby – 30,-zł.

Podczas wycieczki planujemy zwiedzić: Fort VII, Cytadelę: Mała Śluza, Muzeum Armii Poznań, Muzeum Uzbrojenia oraz Muzeum Powstania Wlkp. i Odwach na Starym Rynku.

Tarnowskie Termy

Od września wznowione zostały cotygodniowe wyjazdy organizowane przez Rokietnicki Klub Seniorów na Tarnowskie Termy. Wyjazdy w każdy wtorek, godzina 9:10 miejsca wyjazdu bez zmian.

Zapraszam i informacji udzielam – Bogusława Rzepka, tel. 513 056 600.