Aktualności

Wyjazd do Teatru Muzycznego

We wtorek 25 stycznia 2022roku planujemy zorganizowanie wyjazdu do poznańskiego Teatru Muzycznego na humorystyczny spektakl pt. „Klimakterium 2”.

Cena biletów 110,-zł od osoby łącznie z dojazdem autokarem. Zbieram zapisy i wpłaty po 50,-zł do następnego spotkania 7 grudnia 2021r. włącznie. Pozostałą należność w kwocie  60,- trzeba będzie wpłacić gotówką lub na konto klubu do 15 stycznia 2022r.

W przypadku odwołania spektaklu np. w związku ze zwiększeniem zachorowań, gotówka zostanie uczestnikom zwrócona.

Ostatnie spotkanie klubowe w 2021r.

Ostatnie spotkanie klubowe w tym roku planujemy na wtorek, 7 grudnia 2021r. – godz. 18:00. Spotkanie odbędzie się w holu Szkoły Podstawowej w Rokietnicy, Trakt Napoleoński – dawne gimnazjum.

Wieczór przy kawie. Spotkanie uświetni Rokietnicka Orkiestra Dęta z prowadzącym Panem Zbigniewem Starostą na czele oraz Panem Wojciechem Nadolnym – założycielem orkiestry.

Zapraszam wszystkich członków Rokietnickiego Klubu Seniorów.

Pływalnia

Bez zmian odbywają się wyjazdy Rokietnickiego Klubu Seniorów na pływalnię. Najbliższy wyjazd we wtorek o godz. 9:00 z przystanku autobusowego w Rokietnicy, ul. Kolejowa.

Taniec sportowy

Informuję, że zajęcia taneczno – sportowe odbywają się we wtorki o godz. 18:00 w sali przy Remizie Strażackiej w Rokietnicy.

Zajęcia z rękodzieła artystycznego

Zajęcia z rękodzieła artystycznego odbywają się w środy o godz. 10:00 w sali GOK przy bibliotece w Rokietnicy. Zapraszamy wszystkich chętnych.

Wznawiamy wyjazdy na pływalnię

Od czerwca 2021r. wznawiamy wyjazdy na pływalnię do Tarnowskich Term. Wyjazdy odbywać się będą, tak jak wcześniej, w każdy wtorek o godz. 9:00. Na pływalni wznowiono już zajęcia gimnastyczne w wodzie, w których uczestniczyliśmy.