Nad Stawem

Sobotni wieczór 24 sierpnia szerokie grono znajomych z Rokietnickiego Klubu Seniorów spędziło w Gospodarstwie Agroturystycznym Państwa Kortusów w Rokietnicy.

Swoją obecnością zaszczycili nas również zaproszeni goście: Pan Wójt Bartosz Derech, Pani Dyrektor Biblioteki Gminnej Teresa Wieczorek, Przewodnicząca Rady Gminy Rokietnica – Pani Izabela Dziamska, Kanclerz Akademii Wieku Dostojnego – Pan Andrzej Deckert, Panowie Radni Gminy Rokietnica: Adam Michta oraz Piotr Hałas.

Dzięki wsparciu finansowemu Powiatu Poznańskiego mogliśmy bawić się i biesiadować przy obficie zastawionych stołach. Dobra zabawa nie byłaby możliwa bez odpowiednio dobranej muzyki. Gorące rytmy mobilizujące do tańca niosły się szerokim echem po okolicy. Zadbał o to z wielkim profesjonalizmem „DJ Mały” – gospodarz posiadłości.

Naszymi miłymi gośćmi były również Panie z grupy teatralnej „Senioritki” z Przeźmierowa. Mieliśmy jeszcze raz okazję podziękować artystkom za wtorkowe przedstawienie. Występ Pań mamy już za sobą ale nasza współpraca dopiero się rozpoczyna…

Miła i przyjazna atmosfera letniego wieczoru sprawiła, że bawiliśmy się doskonale. Wielu uczestników Pikniku Nad Stawem wyrażało swój podziw w związku z tak urokliwym miejscem, gdzie mieliśmy okazję przebywać. Wspaniała pogoda była dodatkowym atutem sobotniego spotkania.